Гаджет для автомобіля: спойлер з повітряної турбіною своїми руками

5

Нарешті знайшовся гаджет, який вже точно припаде до смаку всім любителям спойлерів та іншої пластмасової обвіски для свого залізного коня. Цей гаджет для автомобіля називається дуже довго і грізно Wind Powered LED Flashing Light for Car Auto.

Єдине призначення цього девайса можна назвати коротко — «для краси», хоча він і не чужий високих технологій. Загалом, це щось на зразок автомобільного спойлера (або його частини), оснащеного повітряної турбіною, виробляє електрику. У свою чергу, від цього електрики живлять світлодіоди червоного, синього і зеленого кольору, які спалахують поперемінно. Чим вище швидкість автомобіля, тим швидше вони моргають — ось такий чудо-гаджет.

Цей автомобільний гаджет, за допомогою якого можна зробити своїми руками спойлер ще крутіше абсолютно доступний — купити девайс можна всього за 6$, доступні версії червоного і сріблястого цевтов. Продемонструвати його відео я не зможу — доведеться включити уяву, зате зможу продемонструвати трейлер нової гри. Який? Дивіться і спробуйте здогадатися, слабонервних це не стосується, хехе