Ajax представила дротову технологію fibra c новою лінійкою пристроїв

20

Компанія ajax провела чергову презентацію, на якій показала багато цікавих новинок.

Ajax fibra

Головним анонсом презентації стала технологія гібридної системи безпеки fibra з однойменною лінійкою пристроїв. Нова серія успадкувала всі переваги бездротової лінійки jeweller. Лінія в 2000 метрів може покрити багатоповерховий будинок, а споживання енергії — в 100 разів менше, ніж в середньому у інших дротових датчиків в індустрії. Як і для пристроїв jeweller, передача даних всередині fibra зашифрована, пристрої оснащені технологіями антісаботажа, система швидко монтується і контролюється зі смартфона. Управляється все через hub hybrid. Всього в нову серію fibra увійшло дев’ять пристроїв: motionprotect, motionprotect plus, doorprotect, doorprotect plus, glassprotect, combiprotect, keypad, homesiren, streetsiren.

Ajax motioncam

Ще однією новинкою презентації стала серія датчиків motioncam і motioncam outdoor з підтримкою функції фото за запитом. Запитувати зображення зможуть тільки ті користувачі системи, у яких є на це дозволи. Права приватності можна буде налаштувати в меню хаба. У продажу motioncam і motioncam outdoor з’являться в першому кварталі 2022 року.

Ajax hub 2 з 4g-модемом

На заході також показали нову версію хаба. Він буде випускатися в двох варіантах: hub 2 (2g) і hub 2 (4g). Продажі новинки почнуться в першому кварталі 2022 року.

Ajax rex 2

Наступна новинка — ретранслятор радіосигналу з підтримкою фотоверифікації rex 2. Він тепер не просто збільшує дальність сигналу, але і може самостійно регулювати зв’язок. Пристрій має чотири вбудовані антени і два незалежних радіомодуля. Завдяки цьому тривоги будуть передаватися з мінімальною затримкою. Наприклад, фото з motioncam можна буде отримати всього за 13 секунд. Ajax rex 2 вже продають.

Ajax vhfbridge

На заході також показали vhfbridge — модуль, що забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. У разі тривоги подія передається по ланцюжку: від хаба до модуля vhfbridge через jeweller, далі проводами від vhfbridge на сторонній радіопередавач, і від нього — на пульт моніторингової станції. При цьому весь процес відбувається миттєво. Це дозволяє використовувати систему ajax в містах з нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості. Новинка вже надійшла в продаж.

Ajax socket (type g)

Ще ajax розширила лінійку фірмових розеток і випустила модель з британською виделкою типу g. У ній є функціональна кнопка, яка дозволяє управляти socket без додатка. Крім цього модель може похвалитися радіусом дії в 1100 метрів. Притому мова йде про двосторонній, зашифрованої зв’язку, яка не залежить від wi-fi. На ринку британська версія socket з’явиться в першому кварталі 2022 року.

Ajax multitransmitter

Не і останньою новинкою став multitransmitter — модуль інтеграції з підтримкою підключення датчиків з двома і трьома резисторами. Тобто він зможе розрізняти більше типів подій підключеного проводового датчика. Це додасть гнучкості при реновації сигналізацій з безліччю зон на комерційних об’єктах і збільшить кількість сумісних пристроїв. Модуль почнуть продавати в першому кварталі 2022 року.