Amazfit gts 3-екран amoled, gps, spo2 і 24 дні автономної роботи за $180

10

Разом з моделями gtr 3 і gtr 3 pro компанія amazfit представила третю новинку. Вона називається amazfit gts 3.

Характеристики

Годинник отримав не круглий, а прямокутний дисплей, який краще підходить для роботи з додатками і читання тексту. Він має діагональ 1,75 » і побудований на базі матриці amoled. Щільність точок і площа корисного простору найвищі серед усіх новинок – 341 ppi і 72,4% відповідно.

Набір функцій не змінився. Є 150 спортивних режимів, моніторинг сну, пульсу, менструального циклу. Визначення рівня кисню в крові теж присутній.

Як і amazfit gtr 3, модель gts 3 не може похвалитися накопичувачем і гучномовцем. Ємність вбудованого акумулятора зменшена до 250 ма*год.за словами виробника, при великому навантаженні годинник може працювати протягом шести днів, з постійно активним gps – менше доби, а в режимі battery saver – до 24 днів.

Ціна

Вартість amazfit gts 3 виявилася такою ж, як і ціна amazfit gtr 3. У європі новинка обійдеться в €150, а в сша за розумний годинник нового покоління доведеться викласти $180. Користувачам годинник будуть доступні в трьох колірних рішеннях: graphite black, terra rosa і ivory white.

Для тих, хто хоче знати більше: