Amazon запустить власну лінійку телевізорів наступного року

54

За даними джерела, гігант електронної комерції планує запустити власні телевізори в сша вже в жовтні, якраз до сезону святкових покупок. Повідомляється, що проект розроблявся майже два роки командами з amazon devices і lab126, науково-дослідного підрозділу, відповідального за розробку продуктів компанії, включаючи kindle і колонки echo.

Однак, за даними джерела, моделі, які очікуються до запуску в жовтні, були розроблені і вироблені сторонніми компаніями, такими як tcl. Внутрішня команда amazon, очевидно, працює над окремим телевізором, хоча поки неясно, чи буде він також випущений в сша в найближчі місяці. Що стосується телевізорів сторонніх виробників, то стверджується, що вони будуть працювати під управлінням alexa, як і слід було очікувати від обладнання під брендом amazon. Однак видання не уточнює, чи буде на них також працювати програмне забезпечення fire tv компанії.

Компанія amazon вже продає телевізори під управлінням fire tv, але на них як і раніше стоять шильдики їх виробників. Ці нові телевізори вийдуть під брендом amazon, навіть якщо вони виробляються сторонніми компаніями, подібно до телевізорів amazonbasics, які гігант електронної комерції продає в індії.

Минулого року компанія випустила в цій країні 55-дюймову і 50-дюймову моделі під брендом amazonbasics. Моделі, заплановані до випуску в сша, за повідомленнями, будуть в діапазоні від 55 до 75 дюймів, хоча доведеться почекати додаткової інформації, щоб дізнатися, чи будуть це такі ж недорогі моделі, як телевізори, випущені в індії, або щось з преміум-сегмента.