Amd оголосила про випуск ігрової відеокарти amd radeon rx 6600 початкового рівня

6

Компанія amd нарешті оголосила сьогодні про випуск ігрової відеокарти початкового рівня amd radeon rx 6600. Нова відеокарта забезпечує високу частоту оновлення кадрів в іграх з роздільною здатністю 1080p.вона здатна відтворювати візуальні ефекти в іграх і призначена для застосування на масовому ринку, причому її можна розглядати не тільки як відеокарту початкового рівня, але і для середнього рівня також.

Відеокарта amd radeon rx 6600 використовує передову архітектуру amd rdna 2, область застосування якої має дуже широке поширення — від настільних пк, ноутбуків і консолей до мобільних пристроїв і автомобільних інформаційно-розважальних систем.

Графічна карта оснащена 32 мбайтами високопродуктивної кеш-пам’яті amd infinity cache, 8 гбайтами буферної пам’яті gddr6, підтримує технологію amd smart access memory і сумісна з новою ос microsoft windows 11.

Крім цього, нова відеокарта підтримує технологію amd fidelityfx super resolution, що дозволяє масштабувати сцену і підвищувати частоту кадрів в іграх, надаючи користувачам ігровий процес високого дозволу.

За даними виробника, розробка amd radeon rx 6600 велася з урахуванням потреб геймерів сьогоднішнього дня, але не обмежувалася цим і створювалася з урахуванням її застосування і в перспективі.

Відеокарта здатна забезпечити прогін кращих ігор класу aaa з рівнем 100 + fps. За оцінками amd, досягнута ефективність (продуктивність на ват), яка в 1,3 рази вище, ніж у конкуруючих рішень.

Відеокарти amd radeon rx 6600 очікуються у продажу у партнерів amd, включаючи asrock, asus, gigabyte, msi, powercolor, sapphire, xfx і yeston, за ціною від 329 доларів (23 700 руб.).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих відеокарт для ігор . Вибрати кращу відеокарту для ігор непросто — для кого-то кращою може бути найдоступніша відеокарта, для інших найпродуктивніша. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо щомісяця оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу відеокарту для ігор в будь — якій ціновій категорії-від дешевше $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті «краща відеокарта для ігор : поточний аналіз ринку».

читайте також:

nvidia готується надати нову технологію згладжування з глибоким навчанням