Анонс facebook ray-ban stories: розумні окуляри за 299 доларів

39

Компанія facebook випустив свої перші розумні окуляри , що отримали назву ray-ban stories. Випущено відразу 20 різних моделей різного стилю, а ціна ray-ban stories починається від 299 доларів (21 800 руб.).

Незвичайність назви пояснюється просто: нові розумні окуляри створені в тісній співпраці з компанією ray-ban — відомим брендом сонцезахисних окулярів і оправ для коригуючої оптики. Цей бренд був створений в 1937 році американською компанією bausch&lomb inc., а нині належить італійській компанії luxottica group s. P. A.

Концепція перших розумних окулярів facebook дещо відрізняється від аналогічних гаджетів, які часто асоціюються з доповненою реальністю. Ray-ban stories більше схожі на підключені сонцезахисні окуляри. Їх функціональний набір обмежений здійсненням телефонних дзвінків, фотозйомкою і прослуховуванням музики.

Розумні окуляри ray-ban stories оснащені набором з двох 5-мегапіксельних камер, які знаходяться з кожного боку окулярів в області кріплення з дужками. З їх допомогою можна робити фотографії і знімати 30-секундні відеоролики. Управляти ними можна за допомогою кнопки або голосом через facebook assistant.

В окулярах передбачена особлива функція оповіщення. Кожен раз, коли проводиться фотозйомка або захоплення відео, загоряється світлодіодний індикатор. Це дозволяє знаходяться поруч людям бачити, що йде зйомка.

Для прослуховування музики в ray-ban stories є динаміки. Вони розташовані в дужках в області вушних раковин. Ці ж динаміки можуть використовуватися для дзвінків разом з трьома мікрофонами.

У ray-ban stories використовується вбудована батарея, розрахована на 6 годин автономної роботи. Зарядка відбувається через портативний чохол. Ємність акумулятора всередині чохла достатня, як стверджує facebook, щоб забезпечити до трьох днів використання окулярів без зовнішнього джерела живлення. У той же час деякі оглядачі стверджують, що якщо окуляри не вимикати, то батарея швидко розряджається.

Today we’re excited to launch @ray_ban stories built with @luxottica : smart glasses that let you capture photos and video, share your adventures, and listen to music or take phone calls — so you can stay present with the world around you. // https://t.co/bwwtxam9wi pic.twitter.com/tnv0vb60rw

[email protected] (@techatfacebook) september 9, 2021

Розумні окуляри facebook працюють з додатком facebook view, яке дозволяє ділитися історіями, фотографіями та іншими матеріалами в соціальних мережах. Додаток призначений для спрощення обміну контентом в facebook, instagram, whatsapp, messenger, twitter, tiktok і snapchat.

Нові розумні окуляри ray-ban stories від facebook продаються на веб-сайті ray-ban, а також у деяких роздрібних магазинах у сша, австралії, канаді, ірландії та великобританії.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд samsung galaxy watch4 classic . Samsung galaxy watch4 classic отримали дизайн класичних чоловічих годинників, зберегли фірмовий обертовий безель і обзавелися новим набором функцій для відстеження життєвих показників організму. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy watch4 classic : гідний конкурент apple watch».

читайте також: