Анонс ssd-накопичувача seagate game drive for xbox в росії

12

Компанія seagate technology holdings представила в росії новий твердотільний накопичувач game drive ємністю 1 тбайт для ігрової приставки xbox. Виробник називає його » новим кроком у розвитку популярної лінійки накопичувачів власного виробництва для власників консолі».

Накопичувач seagate game drive for xbox відрізняється невеликою вагою і компактним розміром. Він має інтерфейс usb 3.2 gen1, який забезпечує універсальну сумісність. Завдяки цьому, можна носити з собою цілу бібліотеку ігор для xbox series x, xbox series s і всіх моделей xbox one за умови, що у користувача є власний логін власника гри і пароль xbox live.

Для використання накопичувача не потрібен окремий блок живлення. Для автоматичного налаштування seagate game drive for xbox засобами операційної системи xbox потрібно не більше двох хвилин.

Дизайн нового накопичувача має вбудовану світлодіодне підсвічування у фірмовому зеленому відтінку xbox. Це робить його прекрасним доповненням ігрових консолей.

Виробник пропонує обмежену трирічну гарантію на seagate game drive for xbox. Вартість накопичувача становить 13 899 рублів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v «.

читайте також: