Анонсований найпотужніший ноутбук microsoft-intel 11-го покоління, geforce rtx 3050 ti, до 2 тб ssd за ціною від $1 600

14

Згинається смартфон surface duo 2, планшет surface pro 8 і ноутбук surface go 3 – не єдині новинки microsoft. Компанія з сша представила свій найпотужніший лептоп. Він називається microsoft surface laptop studio і є спадкоємцем surface book.

Новинка стала найпродуктивнішою з усіх моделей лінійки surface. Вона оснащується чіпом intel core i5 або core i7 останнього покоління з вбудованою графікою iris xe або geforce rtx 3050 ti відповідно. Опціонально передбачено до 32 гб озу і накопичувач об’ємом до 2 тб.

Microsoft surface laptop studio обладнаний 14,4 » панеллю pixelsense flow з роздільною здатністю 2400 x 1600 пікселів і підтримкою частоти оновлення зображення dolby vision. Використовувати модель можна в трьох режимах: studio, laptop і stage. Це стало можливим за рахунок нового шарніра dynamic woven hinge.

Купити microsoft surface laptop studio можна буде починаючи з 5 жовтня за рекомендованою виробником ціною від $1 600. Прийом попередніх замовлень відкрився відразу після анонсу ноутбука.

Джерело: the verge