Apple ipad 9: доступний планшет з чіпом a13 bionic, як у iphone 11, і камерою, як у ipad pro, за $329

42

Сьогоднішню презентацію компанія apple почала з несподіваного анонсу: поки багато твердили про те, що нові планшети дебютують пізніше на окремому заході, купертіновци взяли і представили ipad 9-го покоління.

Що нового?

Це як і раніше доступний планшет, призначений, в першу чергу, для навчання. Він зберіг колишній дизайн з великими рамками навколо екрану і круглою кнопкою home. Тут використовується 10.2-дюймовий retina дисплей з функцією truetone, коли яскравість автоматично підлаштовується під навколишнє освітлення і не так б’є по очах.

Звичайно, про фірмовий процесор м1 новому ipad залишається тільки мріяти, тому в його основу ліг чіп a13 bionic, який також використовується в лінійці 2019 року iphone 11. В результаті обіцяють підвищення продуктивності до 20%. Працює планшет під управлінням операційної системи ipados 15.

Також змінили фронтальну камеру. Це 12-мегапіксельний датчик з надширококутним об’єктивом з кутом огляду 122 градуси. Від старшого брата ipad pro їй дісталася функція central stage, коли камера під час зйомки відео або відеочату автоматично відстежує людину в кадрі і фокусується на ньому.

Також збільшили обсяг вбудованої пам’яті — в базовій версії він становить 64 гб.

Новий ipad підтримує стилус apple pencil, клавіатуру smart keyboard і аксесуари сторонніх виробників.

Скільки?

Ipad 9 коштує від $329, на вибір є сірий і сріблястий кольори. З сьогоднішнього дня відкриті попередні замовлення, а в продаж планшет надійде на наступному тижні.