Apple поки не визначилася з дисплеєм для iphone 14 max

10

Джерела в ланцюжку поставок запчастин для виробництва дисплеїв iphone повідомили, що apple ще не визначилася з вибором типу дисплея нового смартфона iphone 14 max. За наявними даними, компанія вибирає між дисплеєм типу ltps з частотою оновлення екрану 60 гц і панеллю ltpo з частотою 120 гц.

Очікується, що у вересні 2022 року apple випустить чотири моделі iphone 14: iphone 14, iphone 14 max, iphone 14 pro і iphone 14 pro max.

Якщо apple вирішить встановити в iphone 14 max ltpo-дисплей з частотою оновлення 120 гц, то компанії доведеться робити закупівлі в samsung. Це південнокорейський виробник є практично монополістом на ринку дисплейних матриць за технологією oled lpo.

Samsung вже постачає такі панелі для смартфонів iphone 13 pro і 13 pro max. Тому проблем з налагодженням зв’язків не виникне. Однак apple прагне диверсифікувати свій ланцюжок поставок і скоротити залежність від samsung. Виходячи з цих передумов, компанія планує збільшити частку панелей, що випускаються такими виробниками, як lg і boe. Якщо ця позиція візьме гору, то смартфон iphone 14 max може отримати ltps-панель з частотою оновлення 60 гц.

Колишні чутки про кращий вибір технології lpo спиралися на те, що випуск oled-дисплеїв з технологією lpo збиралася налагодити компанія lg. Однак вона поки не встигла досягти поставленої мети. З чуток, багато чого може змінитися в майбутньому році. Можливо, lg зуміє запропонувати щось конкретне.

Очікується також, що аналогічна технологія з’явиться і у китайської компанії boe, але випуск її дисплеїв може початися не раніше 2023 року.

У цій ситуації samsung як і раніше залишатиметься найбільшим постачальником дисплейних панелей для apple. Очікується, що в наступному році вона випустить близько 130 млн панелей для iphone. Однак очікується, що lg і boe все ж зможуть збільшити свої поставки до 60 і 45 млн панелей відповідно.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також:

анонс honor 60 і honor 60 pro: вигнутий oled-дисплей, snapdragon 778g plus і основна камера на 108 мп