Apple зареєструвала нову зарядку magsafe і назвала смартфони iphone 12 » застарілими»

45

У базі даних федеральної комісії зі зв’язку сша (fcc) з’явилася нова магнітна зарядка magsafe, причому документація відомства розкрила кілька цікавих подробиць.

Що відомо

Новий пристрій зареєстровано з модельним номером a2548, при тому, що у оригінальної моделі був номер a2140. На жаль, інформації про зарядку немає, але очікується, що оновлена версія отримає більш міцні магніти і, можливо, збільшену потужність. Хоча заявка не підтверджує цього, apple, можливо, довелося повторно протестувати зарядний пристрій відповідно до правил fcc на нових iphone, враховуючи їх більш сильну систему magsafe, ніж у лінійки 2020 року.

Цікаво те, що в розділі «обладнання» в документації apple перераховує моделі a2176, a2172, a2341 і a2342, які відповідають iphone 12 mini, iphone 12, iphone 12 pro і iphone 12 pro max відповідно. При цьому позначені вони як» застарілі » пристрої. З яких пір актуальні флагмани iphone 12 стали застарілими — незрозуміло.

За чутками, нову лінійку iphone 13 представлять рівно через тиждень — 14 вересня. Очікується, що apple назве точну дату заходу і почне розсилати запрошення в найближчі дні. На презентації також повинні представити смарт-годинник apple watch series 7. Правда, через проблеми з виробництвом вони можуть надійти в продаж в обмеженій кількості.