Apple змушена скоротити виробництво iphone 13 на 10 млн смартфонів

8

Компанія apple теж постраждала від дефіциту компонентів. З цієї причини їй доведеться скоротити виробництво смартфонів iphone 13 більш ніж на 10%.

Що відомо

Флагмани нового покоління продаються приблизно три тижні. До кінця року компанія з купертіно планувала поставити на ринок 90 млн смартфонів. Однак broadcom не може випустити достатньої кількості модулів бездротових мереж, в той час як texas instrument не в змозі забезпечити запитувані обсяги чіпів екранів.

У зв’язку з цим apple доведеться урізати виробництво iphone 13. За даними джерел bloomberg, до кінця року компанія з каліфорнії випустить 80 млн смартфонів замість запланованих 90 млн.і поки не можна зі 100-відсотковою гарантією стверджувати, що цифра не зменшиться.

Зауважимо, дефіцит чіпом вдарив і під іншим компаніям. Наприклад, samsung змушена перенести прем’єру galaxy s21 fe через брак кремнію. Можливо, доступний флагман буде представлений на наступному тижні. Виробник запланував захід galaxy unpacked part 2 на 20 жовтня.

Sony вирішує проблему радикально. Компанія з токіо планує разом з tsmc побудувати в японії новий завод. Інвестиції оцінюються в $ 7 млрд, але 50% суми буде надано владою.

Bloomberg