Авто гаджет: літаючий автомобіль

286

Насправді це не зовсім гаджет, а швидше мегагаджет, але пройти повз такого я просто не зміг, і я думаю, що Ви мене зрозумієте. Отже, сьогодні у нас в гостях літаючий автомобіль Terafugia.

Ось так, власне кажучи, і виглядає відрив цього крилатого авто від землі, як видно досить вдалий, так що Джеймс Бонд разом з Фантомасом повинні кусати лікті від заздрощів і посипати голову попелом.

Як відомо, це вже не перша спроба створити літаючий автомобіль і раніше було досить багато успішних, але це, напевно, перший раз, коли дійсно на гаджеті можна і їздити (крила автоматично складаються і не виходять за стандартні габарты) і літати (чотириколісний автомобіль зроблений дуже легким). Дивимося на сам процес

Звичайно, навряд чи варто їздити на цій штуковині на роботу кожен день, але іноді ввыбираться в цікаві місця, щоб вдосталь політати все ж можна.

Подивимося на технічні характерстики. Процес трансформації з автомобіля в літак або навпаки займає 60 секунд. Максимальна швидкість у повітрі близько 200 км/год, палива (звичайного бензину) вистачить щоб пролетіти відстань до 700 км. до Речі, літаючий автомобіль збираються продавати і коштувати він буде $194.000, так що збирайте гроші і ще полетаете.
**************
купити окуляри оптом