Автомобільний девайс: портативний світильник для заміни коліс

242

У полі мого зору з’явилася ще одна варіація на тему портативної лампи для автомобіліста, яка в народі називається «перенесення». Трохи дизайну та ідей, і виходить відмінний автомобільний девайс під назвою Ylight.

Творці концепту (на жаль) цього гаджета запевняють, що його основне призначення — світити, коли потрібно змінити колеса, проте ніщо не заважає використовувати його як джерело світла в будь-якому іншому випадку. У чому його переваги? По-перше, це відразу три лампи, розташовані під кутом 45 градусів, що набагато зручніше, ніж простий ліхтарик. А по-друге, це повна відсутність батарейок, так як девайс заряджається за допомогою кінетичної енергії — його в буквальному сенсі потрібно надіти на палець і прокрутити кілька разів.

Яскравість кожної з автономних ламп можна відрегулювати, що дає можливість економити енергію і світити так як потрібно. Як Ви вже здогадалися, купити гаджет поки просто ніде, але ідея дуже цікава і напевно її хтось реалізує. Як бонусного відео сьогодні пригоди кота і картонної коробки — піднімаємо собі настрій на весь день.