Автомобільний гаджет: бездротовий електричний скребок для льоду

271

Пару днів назад я вже було подумав, що в Києві закінчилася зима, але не тут-то було — знову випав сніг. Воно звичайно досить красиво, але для автолюбителів створює зайві проблеми не тільки на дорозі — потрібно очистити машину від снігу і льоду перед виїздом. Як водиться, існує авто гаджет для поганої погоди — Cordless Heated Car Screen Ice Scraper

Насправді подібних авто гаджетів існує величезна кількість, саме цей вигідно відрізняється відсутністю проводів, що досить зручно. Працює наступним чином. Спочатку треба встановити гаджет в гніздо прикурювача на зарядку, після його зарядки він зможе пропрацювати в автономному режимі-близько 20 хвилин — часу цілком достатньо для того, щоб почистити полстоянки. Само собою, крім підігріву, цей авто гаджет забезпечений зубцями і LED підсвічуванням. Придбати гаджет можна за 37$.

До речі, на численні прохання телеглядачів, прикрутив до блогу партнерський магазин інтернет-магазин гаджетів. Асортимент поки залишає бажати кращого, так що якщо знайду щось цікавіше відразу поміняю.