Автомобільний гаджет: GPS антирадар Cobra SL3

266

Самі по собі антирадари, здатні зловити випромінювання «Візира» та інших диявольських штучок, вже давно не новина. Але антирадарна індустрія жива і продовжує розвиватися, наприклад, створюючи такі автомобільні гаджети, як GPS антирадар Cobra SL3.

Крім функцій обычнго антирадара, цей девайс може ще й успішно боротися з камерами, які знімають автомобілі, що порушують швидкісний режим. Причому, мова не йде про всяких «засветках» (пам’ятаєте, як все вішали CD-диск на лобове скло ) — все набагато простіше і ефективніше. Цей антирадар має вбудований GPS приймач, який при досягненні місць, де помічені камери (для цього ведеться спеціальна база даних, яка оновлюється кожні 12 годин), попередить Вас про це за допомогою світлодіодів. Зелений — будьте готові, жовтий — починайте знижувати швидкість, червоний — упс, приїхали..

В цілому, гаджет дійсно корисний, питання лише в надійності бази та її актуальності для Європи (хоча напевно можна налаштувати). Тому якщо купити гаджет за 100$, то це не так вже й багато у порівнянні з розмірами штрафів.

На солодке сьогодні трейлер гри для PSP3 — Last Guardian, дуже рекомендую.