Автомобільний гаджет: швидкість на лобовому склі

306

Незважаючи на те, що останнім часом на вулицях міст з’явилася достатня кількість досить нових автомобілів, однак і старичків ще вистачає (та й про якість китайського автопрому теж можна сперечатися). У реузльтате ніяк не можна заявити, що спідометр автомобіля показує точні цифри, що загрожує штрафами (а вони, як відомо, серйозно виросли). Вирішує проблему такий автомобільний гаджет як AutoSport HG400 Heads-Up Display.

Робота цього авто гаджета заснована на GPS, за допомогою якого і визначається швидкість автомобіля. Результат проектується на лобове скло, що набагато більш зручно та не доводиться відводити очей від дороги. Читається досить легко, кріплення для гаджета продається в комплекті. Крім вже сказаного, девайс має bluetooth, що дозволяє зв’язати його з мобільним телефоном або іншою мобільною технікою. Також можливо встановити на певну швидкість сигнал, який буде сповіщати Вас огидним писком про її досягненні.

Загалом, досить цікавий гаджет, купити який можна за $124,95. Підзарядка гаджета здійснюється за допомогою прикурювача, час роботи батареї — 4 години в активному режимі.