Автомобільний гаджет: цифровий відеореєстратор

242

Так як не з чуток доводиться стикатися зі свавіллям влади, особливо в тому, що стосується дорожніх аварій, різних «підстав» і штрафів, то варто задуматися як убезпечити себе від можливої появи нових «свідчень» і «обставин». На допомогу приходить техніка, на цей раз у вигляді таких гаджетів, як автомобільні відеореєстратори, поговоримо про один з них —Video-Spline GPS Driven-X Profi-1000.

Ця симпатична коробочка насправді гібрид відеокамери (з можливістю запису звуку), GPS-модуля і регульованого датчика аварії, тобто по суті це «чорний ящик», тільки автомобільний. Працює все дуже просто — встановлюєте камеру за допомогою спеціального кріплення (огляд камери 156 градусів), налаштовуєте датчики, вибираєте режим запису (автоматичний або екстрений) і на цьому все. В автоматичному режимі запис буде вестися постійно (старі кадри витираються новими по заповненню карти пам’яті), а в екстреному режимі буде неодмінно збережена частина запису — 30 секунд до і після спрацьовування датчика. Всі кадри автоматично позначаються GPS-координатами та іншою корисною інформацією. Купити автомобільний відеореєстратор можна за 14980 рублів, в комплекті поставляється спеціальне програмне забезпечення для перегляду записаного відео.

Ще один бонус-відео, яке супроводжує цей пост присвячується тим, хто любить шашлики і піротехніку — дивіться найнебезпечніший спосіб розпалити мангал. НЕ повторюйте цього самостійно!