Battlefield 2042 без підтримки мишей і клавіатур на консолях

17

Розробник ea dice підтвердив, що battlefield 2042 не підтримуватиме клавіатуру і мишу наконсолях зі старту.

У повідомленні у власному блозі, присвяченому темі » прихильність battlefield 2042 до позитивноїі чесної гри», розробник підтвердив, що – принаймні, на старті –користувачі xbox one,xbox series x / s, playstation 4 і рѕ5не зможуть грати в battlefield2042 з клавіатурою і мишею.

«ми отримали безліч питань про підтримку консольних мишей іклавіатур», — йдеться в повідомленні. «ми можемо підтвердити, що не збираємось підтримувати консольну периферію на старті battlefield 2042, але ми продовжуємо вивчати варіанти, щоб зробити їх доступними, а також вивчаємо вплив на крос-гру. Якщо ситуація зміниться, спочатку ви дізнаєтеся про це від нас».

Аналіз: несправедлива перевага?

(зображення надано: ea)

Відсутність підтримки миші та клавіатури на консолях означає, що користувачам battlefield2042 доведеться обмежуватися контролером на консолях.

І поки це не обов’язково проблема, яка повинна турбувати всіх, досить багато гравців вважає за краще використовувати мишу і клавіатуру в шутерахот першої особи, таких як battlefield2042, оскільки миша забезпечує більшу точність прицілювання.

Враховуючи, що battlefield2042 підтримує крос-гру між пк і консолями, ми розраховуємо, що є можливість переключитися між грою з тими, хто використовує мишу і клавіатуруна пк, оскільки ці гравці можуть мати перевагу перед тими, хто використовує контролер. Можливість перемикання також буде важлива, якщо ea dice вирішитьреалізувати підтримку миші і клавіатури на консолях, оскільки це решеніепозволит зберегти точність і динаміку для консольних геймерів.

Отже, незважаючи на те, що на момент релізу battlefield 2042 (19 листопада 2021 року)підтримки миші і клавіатури для консолей не буде, схоже, що ea dice невиключають можливості впровадження цієї функції в майбутньому.