Beta версію battlefield 2042 запустили на пк, playstation 5 і xbox series s / x (відео)

10

Комп’ютерна гра battlefield 2042 офіційно вийде 19 жовтня на пк, xbox one, xbox series, ps4 і ps5. В даний час розгорнуто тестування продуктивності програми на різних платформах з різною деталізацією. Результати першого знайомства з beta версією battlefield 2042 на приставках і комп’ютері були представлені автором youtube-каналу elanalistadebits.

Згідно з попередньою заявою автора ролика, в коментарях на ресурсі dtf наголошується, що у фінальній версії розробники можуть внести деякі зміни, які вплинуть на графіку гри battlefield 2042.

Тестування на комп’ютері з відеокартою geforce rtx 3080 проводилося при ультрависоких налаштуваннях графіки. Випробування для приставки playstation 5 проводилося при дозволі 1872p, а для xbox series x — 1800р.

Автор зазначає, що промальовування далеких сцен на комп’ютері набагато краще, ніж на ігрових консолях. Для приставок playstation 5 і xbox series x цей показник практично ідентичний. Слабкіше всього опрацювання графіки далеких сцен виявилася на консолі xbox series s, на якій також було помічено порівняно більш низьку якість текстур. Всі інші платформи показали приблизно однакову якість текстур.

Також автор ролика зазначив, що, на його думку, в battlefield 2042 на приставці xbox інша орієнтація текстур місцевості, ніж на консолі playstation 5 і пк.