Бездротовий гаджет для вимірювання температури мяса-гриль

304

Як тільки Ви йдете на пікнік, то актуальними стають два питання: скільки брати алкоголю (тут вже кожен розраховує на свої сили) і скільки смажити м’ясо, щоб було в самий раз? Раніше готовність м’яса вимірювалася на око в буквальному сенсі — за допомогою надрізу, тепер у гиків з’явилася нова іграшка — гаджет для вимірювання температури м’яса Grill Alert.

Тепер Ваше м’ясо на грилі більше не згорить або Вам не доведеться їсти сире — цей бездротовий гаджет буде постійно підказувати температуру без найменших зусиль з Вашого боку. Працює девайс наступним чином: в шматок м’яса вставляється датчик термометра, який постійно подає сигнал на трансмітер (дальність близько 100 метрів). Сам трансмітер можна прикріпити до себе на пояс і він буде голосом оповіщати Вас про готовність м’яса: «майже готовий», «пора знімати» і т. д.

Як тільки температура зашкалить за нормальну температуру готовності м’яса (коливається в межах 140 — 300 градусів Цельсія), відразу ж гаджет заверещить що є сил. Сьогодні купити гаджет можна за 69,95$ — швидше актуально для тих, хто частенько буває на природі. Відео-бонус сьогодні до м’яса не відноситься, зате відноситься до електрики — чи бачили Ви коли-небудь рукотворні блискавки? Так дивіться