Більшість iphone 13 pro max з терабайтом пам’яті за 59 999 гривень закінчилися в rozetka ще до старту продажів

9

8 жовтня rozetka відкрила попередні продажі всіх смартфонів apple нового покоління на чолі з iphone 13 pro max. Вперше у своїй історії компанія з купертіно запропонувала версії pro і pro max в модифікації з 1 тб вбудованої пам’яті. Незважаючи на високу ціну, новинки здавалися досить популярними.

Що відомо

Майже всі iphone 13 pro max з 1 тб вбудованої пам’яті розібрали за попереднім замовленням. Акційна вартість становить 59 999 грн. На момент написання матеріалу користувачам залишається доступною тільки золотиста забарвлення корпусу.

Так само справи йдуть і з iphone 13 pro. Конфігурація з накопичувачем об’ємом 1 тб залишилася тільки в одному забарвленні корпусу – sierra blue. Ціна на стадії попереднього замовлення становить 55 999 грн.

Новинки apple користуються великою популярністю. Всього 8 жовтня на сайті rozetka з’явилося 62 товарні позиції (по чотири модифікації iphone 13 pro і iphone 13 pro max в чотирьох кольорах і по три модифікації iphone 13 і iphone 13 mini в п’яти кольорах). Через три дні залишилося тільки 15 пропозицій.

Нагадаємо, старт продажів намічений на 15 жовтня, а днями компанія apple ввезла в україну першу партію офіційних iphone 13 на суму близько $7,5 млн.