Bloomberg: ігри netflix будуть доступні користувачам ios в app store, але є нюанс

12

Марк гурман з bloomberg в рамках своєї розсилки повідомив, що netflix планує випускати свої мобільні ігри на ios окремо через app store. Розробник стів мозер поділився інформацією з bloomberg після того, як виявив код у додатку netflix, який вказує на цікаве рішення для обходу правил apple.

Очікується, що netflix випустить кожну гру зі свого портфоліо в app store у вигляді окремого додатка — так само, як це зроблено в android. Коли ви натискаєте на гру в додатку netflix, відкривається google play, вас просять завантажити окремий додаток, а потім вже в ньому вимагають увійти в обліковий запис netflix.

Імовірно, на ios це буде працювати аналогічним чином. Швидше за все, користувачам доведеться завантажити гру від netflix в app store, а потім увійти в свій обліковий запис netflix. Обхідний шлях, скажімо так, продуманий, але не ідеальний. Технічно це не буде порушенням будь-яких правил app store.

Теоретично, netflix може зіткнутися з опором apple у вигляді заборони на виведення окремої вкладки в app store зі своїми іграми. Хоча з повним списком ігор netflix можна ознайомитися всередині основного додатка, відсутність можливості користувачам app store побачити цей список ігор до оформлення підписки загрожує явним недоотриманням прибутку для відеосервісу.