Девайс для iPod: бездротові колонки iPod Dock

289

Такі гаджети як iPod вже давно і міцно увійшли в наше життя, і їх назва стало майже прозивним для будь-якого MP3 програвача і сховища музики. Саме тому кількість різних iPod девайсів зростає з кожним днем, наприклад таких, які покликані перетворити iPod з індивідуального плеєра в колективний. Цікавий варіант такого гаджета iPod Dock.

Працює девайс дуже просто — зв’язок з базовою станцією на якій закріплений Ipod відбувається на частоті 915 мегагерц, що практично виключає можливість сторонніх перешкод і дозволяє слухати музику по всьому будинку. Для цього використовуються два сферичних колонки (3/4 дюйма) , потужність колнок 3 Ватта. У гаджета є ще одна цікава фіча — якщо колонки знаходяться в одному приміщенні, то працюють у режимі стерео, а якщо в різних — моно. Крім можливості підключення до девайсу ipod’а є роз’єм під стандартний 3,5 мм джек.

Щоб почати насолоджуватися музикою по всьому будинку досить купити гаджет, вартість якого $149,95. За традицією викладаю бонус відео, не зовсім про гаджети, але про цікаве для гика — екскурсія по датацентру Google.