Дитячий гаджет: як навчитися кататися на велосипеді

236

Навчити дитину кататися на велосипеді — для будь-якого батька завдання нетривіальне, тому вже давно відомі і застосовуються різні технічні рішення зразок додаткових коліс з боків. Однак техніка йде вперед, і нарешті гіроскопи зможуть бути корисними самому простому обивателю (а не лише вузькому колу фахівців), за допомогою дитячого гаджета Gyrowheel Gyroscopic Training Wheel.

Як можна здогадатися, гіроскоп в цьому велосипеді потрібен для того, щоб допомогти дитині балансувати і постійно зберігати рівновагу (відкритим залишається питання не буде дитині потім складно кататися на звичайному велосипеді?). Працює «гироколесо» наступним чином: усередині самого диска колеса розташований диск-маховик, який розкручується електричним двигуном, що працює від батарейки. За запевненням творців використання агджета дозволяє не тільки втриматися в сідлі, але і швидше осягнути особливості пересування.

Купити велогироскоп можна буде з 1 грудня, спочатку колесо розміром 12,5 дюймів, а версія 16,5 дюймів буде доступна навесні 2010 року. Як говорить відома приказка «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», тому подивимося на гиросипед в дії.