Домашній гаджет: міні сауна в квартирі

278

Навіть якщо Ви живете в квартирі, то напевно не раз думали: «Ех, як би добре свою сауну мати …», а деякі не тільки думали, але і робили, передстраивая санвузол під лазню. На жаль, всі ці твори виглядають абсолютно лубочно і залишають бажати кращого з точки зору якості. Чи То справа міні сауна Aroma Steam, яка не потребує ніякого втручання в інтер’єр.

За зовнішнім виглядом ця міні сауна нагадує душову кабінку, але начинка у неї абсолютно інша. Якщо у Вас в квартирі є вільне місце площею півтора квадратних метра і можливість підключити воду стандартним перехідником, то парилка забезпечена. За 10 хвилин вода перетвориться у пару, температуру якого Ви зможете регулювати самостійно, і сауна готова! Плюс до всього передбачена можливість подачі різних ароматів.

Місце в лазні є для однієї людини (хоча можна і потіснитися), все самої кабінки близько 40 кг, всі поверхні зроблені з матеріалів, які оберігають від появи цвілі і грибка. Купити міні сауну для квартири не дешево — 2375$, але ж скільки задоволення, і вже точно побудувати буде дорожче.

Бонусне відео знову на тему роботів, на цей раз самостійно регенерирующихся, свого роду прототипах одного з термінаторів. Людство в небезпеці?