Домажний гаджет: вимикач з підсвічуванням-годинами

260

Що Ви робите насамперед, коли прокинулися вночі попипь водички, ну або чого-небудь ще (признавайтсеь, хто там лазить по холодильниках)? Правильно, шукаєте вимикач! Підозрюю, що деякі, вже набивши не одну гулю, давно прикупили вимикач з подветкой, а ось ще більш деякі пішли далі і придумали ідею Time Switch.

Як легко можна помітити, це не просто вимикач — це вимикач часу , і якщо б такий, що реально існував, я б обов’язково прикупив би один, тому що іноді цього самого часу так не вистачає. А якщо без жартів, то цей гаджет цілком гідна ідея для підсвічування вимикача — відразу бачиш, у скільки встав, не треба шукати годинник і робити зайвих рухів. Власне кажучи, саме простота ідеї та її функциональнось мене і залучила, так-так, той самий принцип «вабі-сабі».

Природно, купити вимикач з годинником-підсвічуванням поки не вдасться, хоча цілком можна було б налагодити виробництво. Бонусом до посту (сьогодні я щось розписався) піде трейлер до фільму «G. I. Joe: The Rise of the Cobra» — непоганий такий фантастичний бойовичок.