Дратують нові вкладки в safari на ios 15? допомагаємо виправити ситуацію.

16

Ios 15 вийшла і принесла з собою масу нових нових функцій, про що редакція gg вже писала. Ще більше обіцяних функцій apple притримала «на потім», на жаль. Однак одне з найрадикальніших змін торкнулося safari. Apple кардинально змінила дизайн вкладок. Ми щиро радимо спробувати покористуватися ними деякий час, однак якщо вам зовсім не під силу, розповідаємо, як повернути safari колишній вигляд.

На ipados компанія apple змінила дизайн панелі вкладок, додавши нові форми кнопок і компактний варіант розташування вкладок на панелі інструментів safari. На iphone зміни більш радикальні. Адресний рядок тепер розташовується в нижній частині екрана над панеллю інструментів, а екран вкладок також має новий вигляд. Можна з упевненістю сказати, що дизайн за замовчуванням в ios 15 значно відрізняється від того, що було раніше.

Як повернути адресний рядок наверх

Найпростіше вибрати відповідний пункт меню safari, що ховається під кнопкою «аа».

Ще один спосіб-виправити ситуацію в системних налаштуваннях. Перейдіть в налаштування ->safari ->вкладки ->виберіть одиночна вкладка.

Як відключити кольорове «підсвічування» вкладок

Ще одна зміна в дизайні safari полягає в фарбуванні верхньої панелі інструментів safari в акцентний колір веб-сайту. Наприклад, якщо ви переглядаєте сайт з червоним фоном, верхня панель інструментів safari також успадкує червону тему. Це більш помітно на ipad і mac, але може бути застосовано і до iphone. Якщо вам не подобається цей ефект, його також можна вимкнути, причому незалежно від верхнього або нижнього положення вкладок.

На відміну від зміни дизайну адресного рядка safari, опцію тонування можна змінити тільки в налаштуваннях. Перейдіть в налаштування ->safari ->вкладки ->встановіть прапорець дозволити тонування веб-сайтів в положення викл.

Ось і все, стандартний дизайн safari знову під рукою. Але, повторимося, незважаючи на» ломку » спочатку, новий дизайн вкладок може виявитися для вас набагато зручніше звичного з за попередніми версіями ios. Дайте йому шанс.

9to5mac