Двоколісний гаджет: електричний велосипед YikeBike

231

Питання економічного, екологічного, недорогого і компактного індивідуального міського транспорту відкрито буде завжди, і перші рішення вже є. На цей раз впоратися з проблемою пробок, смогу і перенаселлености міст пропонують творці двоколісного гаджета електричного велосипеда YikeBike.

Оригінальність цього ведосипеда полягає в тому, що кермо знаходиться ззаду, на рівні з сидінням, тобто по суті керуєте Ви їм тримаючи руки на сидінні. Потужність батареї гаджета — 1Киловатт, заряджається вона 30 хвилин, і дозволяє розганятися до 20 км/год. Зарядки батареї вистачає приблизно на 7-8 кілометрів шляху. А що ж далі? А далі завдяки вуглецевого волокна і оригінальності конструкції, ми складаємо электропед (займе всього 15 секунд) у фірмову сумку, вішаємо на плече (важить близько 10 кг) і заносимо в офіс заряджатися для зворотної дороги.

Купити електричний велосипед можна буде за 5500$ (дорогувато поки що), але сподіваємося, що з часом ціна впаде і вулиці міст будуть заповнені автомобілями а ось такими милими гаджетами — дивіться як він виглядає в русі і складається.