Двоколісний гаджет: Segway з кабіною — проект P. U. M. A.

252

Такий гаджет, як Segway знає напевно кожен гик, і ось у цього двоколісного засобу пересування з’явився гідний продовжувач (правда чимось невловимо схожий на індійські триколісні моторолери) — проект P. U. M. A.

Як можна здогадатися, на цей раз їзда на гаджеті стала справою більш комфортним — це можна робити сидячи, причому водій (чи як він називається) захищений від негоди і мінімальних дорожніх негараздів якоюсь подобою кабіни. Незважаючи на те, що PUMA, як і Segway покликаний балансувати на двох колесах, творці все ж залишили невеликі колеса спереду і ззаду (пам’ятаєте радянські дитячі велосипеди?), інакше в цей транспорт не сісти.

P. U. M. A. (Personal Urban Mobility and Accessibility Project) — це спільний проект Segway і General Motors (GM), який призначений для пересування по місту зі швидкістю до 60 км/год (!). Дивимося, як це відбувається

Літій-ионовая акумулятор гаджета дозволяє здійснювати пробіг до 60 км (як для міста, так цілком нормально). Ще одна цікава фіча, про яку заявляють творці — здатність гаджета в майбутньому комунікувати з побратимами, щоб знизити ризики (мабуть обмінюватися даними). Природно, що купити гаджет поки ще не можна, але ориентровочно ціна цього двомісного девайса складе близько чверті від ціни традиційного автомобіля.