Еко гаджет: нітратомір «екс» на сторожі здорової їжі

271

Тільки ледачий не чув всі пристрасті з приводу засилля неякісної їжі: «навколо одні нітрати, в ковбасі немає м’яса, а одні тільки добавки, емульгатори і барвники, не кажучи вже про геномодифіковані продукти». Тому доводиться бути дуже виборчим при виборі продуктів для харчування родини, і допоможе в цій справі такий гаджет, як нітратомір «екс», (докладніше про шкоду нітратів і нітрат тестерах тут http://www.nitratometr.com/stat/stat_03_poleznie_produkti.php).

Користуватися гаджетом дуже просто. Йдете в магазин, вибираєте те, що хочете купити, включаєте прилад, знімаєте захисну кришку і непомітно (ось він серйозний недолік!) встромляєте щуп у вибране яблуко, після чого на екрані пристрою з’явиться інформація про вміст нітратів плюс рекомендація типу «Придатно до вживання». Трохи про характеристики нітрат тестера: вага 105 грам, літій-ионовый акумулятор, висока чутливість — від 0 мг/кг. Крім цього в пам’яті приладу зібрана інформація про норми гранично допустимих концентрацій для різних продуктів, що допоможе в складанні здорового меню.

Купити нітратомір «Екс» можна за 6240 рублів (виробництво Росія), особливо рекомендується для сімей, де є діти та вагітні. Бонусний ролик сьогодні на тему рекламу, знаєте що таке нігерійські листи? Тоді дивіться рекламу в їх стилі