Еко гаджет: Yo-Yo зарядка для iPhone

241

Пам’ятаю ще в дитинстві я до глибини душі був вражений механізмом годинника з автоподзаводом, ніяк не міг зрозуміти, як це так, годинник без батарейок, а заводити не треба? Сьогодні цим вже нікого не здивуєш, як і самими різними способами підзарядки акумуляторів, починаючи від сонячних батарей, і закінчуючи микроветряками. Ось вам ще один оригінальний спосіб зарядити iPhone — YoGen.

За допомогою цього гаджета електроенергія виробляється шляхом висмикування з корпусу шнура — руху дуже схожі на відому гру в Йо-Йо. Смикаючи таким чином за шнур, ви підключаєте до гаджету телефон (будь-який інший гаджет) за допомогою міні-USB виходу і починаєте зарядку. Максимальна потужність гаджета 5-6 Ватт (знаючи ємність батареї можна підрахувати час необхідну для зарядки залежить від моделі, але все одно вийде чимало ), а про те, що процес зарядки таки йде підкаже LED індикатор. Габарити гаджета — 5,5 х 9 х 2,3 см, що дозволяє носити його в кишені, в процесі роботи доступні два режими — посилений (для остервеневших користувачів) і звичайний.

Придбати eco-friendly зарядку для iPhone можна всього за 39,99$ (ось друзі будуть вражені, коли побачать вас з такою штуковиною), жарти з приводу корисності приймаються, але пам’ятайте, що в кожному жарті є частка жарту. А як працює ця підзарядка можна подивитися на відео.