Екологічний гаджет: домашня міні теплиця

282

Пам’ятайте коли був радянський фільм про дітей, які намагалися за допомогою домашньої лампи створити інкубатор, щоб із знайденого яйця вилупився пташеня? До вирощування птиці в однокімнатній квартирі ми поки ще не дійшли (обіцяю виправитись найближчим часом), а ось до домашньої міні теплиці Indoor Garden цілком.

Як можна помітити, гаджет являє собою симпатичний горщик для рослин (насправді 6 автоматично замінних горщиків), в якому є вже вбудована лампа для підсвічування, регульована по висоті. Також лампа має жалюзі, які дозволяють керувати силою світла, необхідної для рослин. Використання землі в цій міні теплиці не передбачається, замість неї водяна помпа забезпечить доступ живильної суміші до коріння, тобто вирощування рослин проводиться за принципами науки гідропоніки.

Використання цієї технології за запевненням творців, дозволяє одержати урожай в два рази швидше, шляхом створення найбільш оптимальних умов, які недосяжні в природі. Само собою, цей гаджет можна використовувати не тільки для квітів, але вирощувати ще й фрукти з овочами. Купити домашню міні теплицю можна за $149,95 — в принципі не так вже і дорого.

В якості бонусу сьогодні дивимося мультфільм, який згенерований комп’ютером — обережно (!), присутні сцени насильства.