Екзоскелет panasonic koma 1.5 може працювати в режимі «баггі» і «залізних ніг»

11

Компанія atoun, що є дочірнім підрозділом японської компанії panasonic, представила концепт екзоскелету koma 1.5. Його конструкція і принцип застосування принципово відрізняються від всіх аналогів.

Модель koma 1,5 орієнтована на працівників фабрик або складських підприємств, яким доводиться щодня переносити численні важкі вантажі. Новизна екзоскелета полягає в подвійному форматі застосування.

Перший формат являє собою режим «баггі», коли екзоскелет перетворюється в легкий візок на коліщатках, яка здатна автоматично управлятися і допомагати пересуватися людині з вантажем. У цьому режимі можна швидко переміщатися по рівній поверхні. Щоб почати рух, досить встати на майданчик, взятися руками за дві моторизовані «руки», і екзоскелет сам доставить людину за призначенням, використовуючи чотири вбудованих колеса.

Другий формат більш традиційний-екзоскелет перетворюється в» залізні ноги», допомагаючи розвантажувати нижні кінцівки людини і переносити важкі вантажі без навантаження на ноги.

Другий режим стане в нагоді, якщо на шляху зустрічається сходи або перешкода, яку необхідно переступити. В цьому випадку необхідно натиснути на кнопку перемикання і перейти в режим ходьби. Два передніх колеса піднімуться, а візок-баггі трансформується в дві «залізні ноги». Вони будуть повторювати крокові рухи ніг людини і підтримувати його, розвантажуючи при носінні великої ваги.

Обидва режими допомагають швидко пересуватися в будь-якому напрямку. Людина, яка користується цим екзоскелетом, може нести важкий вантаж. Вбудована камера і система штучного інтелекту допомагають вчасно помічати об’єкти, що знаходяться на шляху і перешкоджають руху. Завдяки їм, вдається уникати зіткнень.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також: