Електронний гаджет: детектори антижучки

257

Інформація — це золото XXI століття, само собою, що за золотом варто наглядати, щоб раптом воно нікуди не зникла, і не була використана проти вас. На жаль, ця істина зазвичай згадується, коли вже пізно, адже сумних наслідків можна було б уникнути, якщо використовувати такі гаджети як виявителі жучків.

Принцип дії гаджета заснований на детекції поля, тобто він виявляє електромагнітне випромінювання і дає вам про це знати (зовсім не факт, що джерело випромінювання саме жучок, але пильність не завадить). Для підсилення датчика використовується виносна антена, а сегментний індикатор сигналу дозволяє оператору визначити віддаляється він від джерела, або навпаки наближається (все за принципом дитячої гри «тепло-холодно»). Антибаг налаштовується на електромагнітний фон конкретного приміщення, що зводить до мінімуму помилкові спрацьовування, природно, що при першій перевірці необхідно приділити увагу всім джерел випромінювання, а раптом жучок вже є? Тепер трохи ТТХ: діапазон робочих частот 10 — 3000 МГц, вага — 280 г, габарити 138х75х22 мм. Купити детектор антижучок можна за 5000 рублів (виробництво Тайвань), в наявності є гаджети з різним набором функціоналу.

На закуску дивимося відео ролик на мотоциклетну тему. Бачили коли-небудь 10-циліндровий мотоцикл? Дуже даремно, подивіться, як його тестують і що з цього вийде.