Електронний гаджет: універсальний пульт керування для телевізора

305

Давним давно вже канули в Лету часи, коли дивитися телевізор ходили до багатим сусідам, і весь будинок обговорював останній перегляд. Тепер ледве чи не у всіх в будинку по телевізору в кожній кімнаті — це, безумовно, прогрес, але є незручність. Справа в тому, що тепер потрібно оперувати відразу декількома пультами дистанційного управління, які весь час губляться і плутається, що часом дуже дратує. Вирішення проблеми дуже просте — універсальний пульт дистанційного керування EY 80030.

Цей гаджет дозволить значно полегшити перегляд телевізора, в будь-якій кімнаті свого будинку. Звичайно, набір функцій кілька обмежений і представлений самими основними: включення/вимикання, гучності, перемикання каналів, функції mute і TV/AV — однак, на мій погляд, цього цілком достатньо. Працює універсальний пульт з телевізорами таких виробників, як Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba, Mitsubishi, Samsung, LG і багатьма іншими. Дальність управління — 8 метрів, габарити 6х4х1 см, що дозволяє не тільки використовувати гаджет вдома, але і в громадських місцях, наприклад у спорт-барі при перегляді футболу (є кріплення для брелока).

Купити пульт дистанційного управління (їх ще називають пульт ДУ) можна всього за 120 грн (15$). Бонусне відео сьогодні присвячено висадку на Місяць, а вірніше грі в висадку на Місяць, яка створена за допомогою плагінів до Google Earth.