Фітнес гаджет: електронний тренер

260

З приходом теплих днів прекрасна половина людства починає активно готуватися до пляжного сезону. І мова не тільки про поступову укорачиваемости спідниць, а й про фізичній підготовці: фітнес, біг, танці і так далі. Непоганою підмогою в цій нелегкій справі стане електронний гаджет Minutes Gym Digital Wideo Trainer.

Основне предназаначение цього электроного тренера — допомагати Вам в домашньому фітнесі, який зазвичай відбувається перед телевізором. Працює гаджет наступним чином. Насамперед підключаємо його до телевізора (так, Ваш старенький «Електрон» не підійде), після чого вводимо персональні дані (зріст, вага, обсяг) для розрахунку індивідуальної фітнес програми. Ну, а далі вибираємо свого тренера з 6 різних персонажів і повторюємо за ним усі рухи (більш 100.000.000 програм!).

Крім усього іншого гаджет має вбудований сенсор, який дозволить відстежувати результат тренувань (історія зберігається на протязі 3 місяців). Вага гаджета всього 10 грам, він працює від трьох батарей ААА, розміри девайса 48х120х24мм (ось така крохотуля), підключається звичайними «тюльпанами». Один мінус — гаджет японський, відповідно, інструкція теж на японському. Придбати гаджет можна за $73.