Флагмани samsung отримають one ui 4.0 на android 12 вже цього місяця

45

Південнокорейська компанія samsung почне тестувати програмне забезпечення one ui 4.0 разом з операційною системою android 12. Прошивка з новою ревізією «зеленого робота» буде доступна для трьох флагманських смартфонів 2021 року.

Хто і коли?

Відразу відзначимо, що мова йде про бета-версії оболонки. Мало того, з високою часткою ймовірності тестування прошивки в першій час буде обмежено тільки південною кореєю. На такі висновки наштовхує те, що постер, яким samsung і анонсувала швидкий вихід one ui 4.0 на android 12, доступний тільки на корейській мові (другий постер нижче – машинний переклад).

Першими випробувати нововведення програмного забезпечення зможуть власники смартфонів samsung galaxy s21, galaxy s21 + і galaxy s21 ultra. Інформації про особливості one ui 4.0 поки немає, але, за чутками, в цій версії прошивки нас чекає редизайн під стилістику google material you.

Точна дата старту програми бета-тестування поки не названа. Але вже відомо, що розсилати пробну one ui 4.0 на android 12 компанія samsung почне у вересні.

Джерело: gsmarena