Фото гаджет: автоматичний геотаггінг

244

Якщо Ви вміє фотографувати, любите цю справу, а головне маєте необхідну фото техніку та часто подорожуєте, то напевно чули про таку річ, як геотаггінг (geotagging). Доводилося вручну ставити мітки на фотографії на тему «знімалося тут»? А ось тепер вже не треба витрачати час, так як з’явився відмінний гаджет, який дозволяє не розставляти мітки вручну, а зробити це автоматично — JOBO.

Яким же чином ця штуковина розставляє мітки до фотографій? Все дуже просто. Гаджет кріпиться на фотоапарат (в принципі потрібен девайс, якщо фото ще немає вбудованого GPS), і збирає інформацію про ваше місцезнаходження. Коли ви зливаєте фотографії на комп’ютер, точно також потрібно завантажити інформацію і з гаджета, а спеціальна програма (йде в комплекті) автоматично розставить мітки на фотографії. Доступні не тільки цифри GPS координат, але і назви міст і вулиць.

Купити фото гаджет для геотаггінгу можна за 159$, що не дуже дешево, але тим хто займається фото плюс-мінус професійно згодиться. Як бонусного відео сьогодні пропоную подивитися анімаційний ролик, який посів третє місце на заході Assembly 09 short film compo. Думаю вам сподобається сучасна 3D мультиплікація.