Функції супутникового зв’язку iphone 13 будуть доступні тільки на деяких ринках

48

Редакція gg вже розповідала про те, що в iphone 13 може з’явитися можливість використовувати супутниковий зв’язок у разі відсутності стільникового покриття. Інформація ця все ще не підтверджена самої apple і було б нерозумно очікувати, що компанія зробить подібний крок до офіційної презентації.

Однак близькі до apple аналітики і видання продовжують ділитися різними подробицями. Якщо раніше досить надійний аналітик apple мінг-чі куо заявив, що iphone 13 буде підтримувати супутниковий зв’язок leo, то тепер уже марк гурман з bloomberg у своїй розсилці повідомляє більш детальну інформацію про цю функцію і її реалізацію.

«функції екстреної допомоги будуть працювати тільки в зонах без покриття стільникового зв’язку і тільки на деяких ринках. Apple планує в кінцевому підсумку розгорнути власний масив супутників для передачі даних на пристрої, але до реалізації цього плану, ймовірно, ще роки».

Він також стверджує, що apple не дасть користувачам iphone можливості здійснювати дзвінки в умовах відсутності покриття мережі.

» деякі запитували мене, чи означають ці нові функції, що iphone можна використовувати як супутниковий телефон і мати можливість здійснювати дзвінки в будь-якій точці світу без покриття стільникового зв’язку. Відповідь — «ні». Цього не відбудеться ні зараз, ні в наступному році, ні в найближчому майбутньому».

Іншими словами, користувачам iphone 13 (і, швидше за все, майбутніх поколінь цих смартфонів) буде доступна тільки відправка екстреного повідомлення і тільки в певних умовах. В які, судячи з усього, краще в принципі не потрапляти.

9to5mac