Гаджет Бонда: шпигунські сонцезахисні окуляри 4-in-1

280

Напевно відомому шпигунові (а для кого-то розвіднику) Джеймсу Бонду частенько гикається, так як в цьому блозі час від часу його ім’я використовується всує. Ось і сьогоднішній пост не виняток, на цей раз він присвячений таким гаджетом, як шпигунські сонцезахисні окуляри чотири в одному EY-51130.

Вже дужки окулярів виглядають досить об’ємними через вбудованого контролера, який керує всіма функціями цього шпигунського гаджета. Що він може? По-перше, знімати відео на камеру з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя (не супер, але все ж) — дозвіл відео 640х480, швидкість зйомки 25 кадрів в секунду. По-друге, фотографувати на ту ж саму камеру, з роздільною здатністю фотографій 1280х968. По-третє, слухати музику за допомогою вбудованого MP3-плеєра — вся інформація зберігається у вбудованій пам’яті розміром 4 Gb, яку можна збільшити до 12 Gb за допомогою SD карт.

Час роботи від акумулятора гаджета 4-6 годин (можна використовувати і як звичайну веб-камеру), купити шпигунські окуляри можна в Україні за 1839 грн, причому це середній варіант — мінімальний набір функцій в шпигунських окулярах обійдеться в 600 з хвостиком гривень. До речі, такі окуляри корисні і при сонячних затемнень, якщо Ви ще не бачили найбільше затемнення століття, то дивимося на відео.