Гаджет для автомобіля: спойлер з повітряної турбіною своїми руками

246

Нарешті знайшовся гаджет, який вже точно припаде до смаку всім любителям спойлерів та іншої пластмасової обвіски для свого залізного коня. Цей гаджет для автомобіля називається дуже довго і грізно Wind Powered LED Flashing Light for Car Auto.

Єдине призначення цього девайса можна назвати коротко — «для краси», хоча він і не чужий високих технологій. Загалом, це щось на зразок автомобільного спойлера (або його частини), оснащеного повітряної турбіною, виробляє електрику. У свою чергу, від цього електрики живлять світлодіоди червоного, синього і зеленого кольору, які спалахують поперемінно. Чим вище швидкість автомобіля, тим швидше вони моргають — ось такий чудо-гаджет.

Цей автомобільний гаджет, за допомогою якого можна зробити своїми руками спойлер ще крутіше абсолютно доступний — купити девайс можна всього за 6$, доступні версії червоного і сріблястого цевтов. Продемонструвати його відео я не зможу — доведеться включити уяву, зате зможу продемонструвати трейлер нової гри. Який? Дивіться і спробуйте здогадатися, слабонервних це не стосується, хехе