Гаджет для батьків: навчимо малюка плавати

313

Мій дід казав, що найкращий спосіб навчити дитини плавати — це кинути його у воду посередині річки. Зізнатися ще в ті дитячі роки я сильно сумнівався в правдивості цього твердження, так і в щирості діда теж . Звичайно ж способи навчити дитини плавати є, і безпечні способи, такі як спеціальний надувний круг для плавання Swim-Trainer. Власне кажучи, ніж розповідати, краще показати цей девайс у дії.

Як бачимо, це якийсь гібрид надувного кола і хитрої системи кріплень, розташованих відносно один одного таким чином, що найбільш зручним способом для пересування у воді для дитини є імітація плавальних рухів (а по-простому дригання ногами і руками). Основна відмінність такого кола від побратимів — безпека, яку забезпечує як сама система кріплень, так і конструкція самого кола, що складається з 5 окремих секцій.

Производителеи впевнено заявляють, що цей гаджет може використовуватися для навчання плаванню дітей від 3-х місяців до 8 років (існує три види Swim-Trainer, призначених для різних вікових груп, відрізнити їх один від одного можна за розмірами та кольором). Купити гаджет (виробництво Німеччина) можна за 1030 рублів.

А «відео на десерт» в першу чергу сподобається кіноманам — 100-річна історія візуальних ефектів на прикладах різних фільмів. Ви скільки епізодів впізнаєте?