Гаджет для безпеки: охоронна сигналізація GSM

314

Я вже давно чув це словосполучення «охоронна сигналізація GSM«, натикаючись на нього то тут, то там, але все ніяк руки не доходили розібратися що ж це таке. Тепер цей час настав — давайте розберемося, як же цей гаджет забезпечує безпеку майна на прикладі такої речі як gsm термінал Sokol GSM PRO 3.

Головний пристрій цієї охоронної GSM системи виглядає як звичайний телефон (ну або в крайньому випадку домофон)і може виконувати ті ж фугкции, крім нього само собою використовуються різні датчики (шум, обсяг і т. д., всього можна підключити до 16 датчиків). Схема роботи наступна: при спрацьовуванні будь-якого з датчиків система здійснює ряд запрограмованих дій, наприклад, розсилає СМС або дзвонить на зазначені номери, включає сигналізацію, відправляє сигнал на пульт міліції т. д. — в будь-якій комбінації. Само собою, що також існує функція поділу звичайних і основних зон захисту — тобто система буде по-різному реагувати на сигнали від різних датчиків.

Крім вищесказаного є цілий набір корисних фіч: прослуховування приміщення, що охороняється, віддалене управління (наприклад, по СМС), тривожна кнопка, «дитячий пульт» і т. д. Виходить, що це дійсно комплексна система захисту майна громадян. Купити охоронну сигналізацію GSM можна за 9490 руб. (конкретно цю модель, ціни залежать від набору функцій, є і дешевше і дорожче), а на відео-закуску сьогодні йде ролик, де описана детальна інструкція, як програміст може впоратися з заколисуванням дитини.