Гаджет для братів менших: робот для дистанційних ігор

256

У багатьох людей є домашні улюбленці, статус яких можна визначити, як «член сім’ї». На жаль, тварина не завжди можна взяти з собою в поїздки, але це вже не перешкода для того, щоб доглянути за твариною, ні щоб пограти з ним. У цій справі допоможе такий робогаджет, як Pet Care Robot.

Цей симпатичний, і одночасно смішний робот вміє і доглянути за твариною і розважити його. Для цього він оснащений двома стереоскопічними камерами (також є режим нічного бачення), які захищені механічними століттями, мікрофоном і може пересуватися по квартирі за допомогою коліс. Також є спікер, який може відтворювати будь-які звуки. Вся інформація надходить на окрему панель керування, підключення здійснюється через Інтернет, так що господар завжди може знати де знаходиться і що робить тварина. Також у робота є м’яч, який може відокремлюватися і жити самостійним життям (під управлінням людини), м’яч має спеціальний запах і колір для залучення уваги, а після ігор автоматично повертається на роботу на підзарядку. Єдине «але» — це поки ще прототип, але в принципі нічого технічно складного в ньому немає, так що може бути і ми побачимо його живцем.

Залишимо тему роботів і подивимося краще відео трейлер до нової комп’ютерної гри — «Witcher», паралельно зі знайомством з новою грою можна подивитися і на сам процес створення.