Гаджет для дітей: роботизована дитяча коляска Bomo Robot

247

Назвати цей гаджет для дітей справжнім роботом якось не повертається язик, а от назва робозированная дитяча коляска Bomo Robot — буде в самий раз, щоб нікого не образити.

Цей роботизований гаджет призначений для переміщення дітей по дому і в першу чергу стосується тих малюків, які ще не навчилися ходити самостійно. Девайс має цілий ряд функцій і режимів, які задовольнять самого суворого батька. Сидіння гаджета регулюється в режими «сон» і «неспання», а також може підніматися і опускатися. Під час сну доступний режим похитування, з регульованою амплітудою і частотою. Але, власне кажучи, не це головне в роботизованою дитячій колясці, а те, що вона може самостійно пересуватися по хаті, слідуючи за батьками і об’їжджаючи всілякі перешкоди за допомогою сенсорів. Точно також можливий ручний режим управління цим дивом дитячої техніки, коли дитина самостійно крутить кермо і тисне на педаль швидкості.

Тепер трохи технічних деталей: час підзарядки батарей 3 години, час роботи на одній зарядці — 6 годин вага в повній комплектації — 13 кілограм, купити гаджет можна за 780$. Ну а поки Ваш маленький Шумахер вчиться їздити на роботі, можемо подивитися яким раллистом він може стати в майбутньому