Гаджет для дому: оригінальна цифрова метеостанція

277

Як Ви дізнаєтеся погоду, перед виходом з дому? Просто виглянувши у вікно і подивившись «у чому люди ходять»? А якщо потрібна погода на завтра-післязавтра? Довіряєте прогнозами погоди по телевізору або в інтернеті? А як щодо своєї власної цифрової метеостанції 4AIR «Station Color»?

Крім оригінального дизайну гаджета і звичайних електронних годинників з будильником ця метеостанція повністю відповідає своїй назві, так як в нагоді і при складанні прогнозу погоди. Ваш прогноз Ви побачите у вигляді анімованих піктограм (сонце, хмара, хмара з дощем і т. д.), які показуються після аналізу різних факторів, таких як температура (всередині і зовні приміщення), вологість, тиск, точка роси і т. д. Все це вимірюється за допомогою виносних цифрових датчиків, після чого інформація аналізується і Ви бачите певну піктограму. Крім перерахованого вище метеостанція визначає 5 фаз місяця.

Габарити гаджета 217х72х65 мм, в комплект підставки входять датчик і мережевий адаптер. Купити домашню метеостанцію можна за 2790 російських рублів. Сьогоднішнє відео присвячене знову роботам. на цей раз тим, на створення яких людини надихнула сама природа.