Гаджет для Джедаїв: лазерний меч з Зоряних Воєн

255

Так вже склалося, що «Зоряні війни» стали культовим фільмом і породили цілу купу послідовників і наслідувачів, які готові віддати що завгодно за володіння артефактом з фільму. Насправді ціна не така вже й дорога, наприклад, практично справжній гаджет з «Зоряних воєн» — лазерний меч Jedi Duel Action Electronic Lightsaber цілком доступний.

Про лазерному меч Джедаїв розповідати особливо нічого — девайс абсолютно відомий, а ось про нашому гаджеті все-таки варто. Природно, обмеженого і сконцентрованого лазерного променя земним ученим досягти ще не вдалося, тому «лазерний» ефект досягається за допомогою леза, що складається як підзорна труба в ручку девайса. Ще одна особливість — доступні два режими леза, в одному з яких гаджет стає «лазерним» кинджалом.

Таким чином, якщо купити відразу 2 гаджета (ціна одного становить $46,99), то можна фехтувати і кинджалом і мечем. Доступні два кольори леза девайса — блакитний і червоний. Загалом, цей «лазерний» меч може стати дуже непоганий іграшкою для дитини, втім, і для дорослих теж піде . А на солодке сьогодні трохи робототехніки — біонічні роботи пінгвіни перед Вами.