Гаджет для економії електроенергії: микротурбина

256

Питання економії та енергозбереження з кожним днем стає все більш актуальним, тому нові рішення і концепти часто спрямовані саме на цю область додатка. Хороший приклад того, як можна знайти ще один спосіб економити буквально на порожньому місці демонструє такий еко гаджет, як Mini Hydro Turbine.

Отже, ідея цього гаджета шалено проста — чому б не використовувати ллється з крана воду з користю? Як це зробити? Та дуже просто — взяти і зменшити в тисячу разів турбіну гідроелектростанції та розмістити її на Вашому домашньому крані.

В результаті вийшов ось такий гаджет-насадка, який просто врізається в трубу і вже готовий до роботи. Поточна вода крутить турбіну (так, доведеться заплатити за халявне електрика напором води — це ж не вічний двигун perpetum mobile), та, у свою чергу, виробляє потрібну Вам електрика і подає в розетку.

На жаль, це ще не повноцінний гаджет, а всього лише концепт, але в разі його випуску я думаю, що купити його можна буде набагато дешевше, ніж платити за зайві кіловати довгі роки.