Гаджет для фотографа: «горизонт завалений» в минулому

252

Якщо Ви коли-то хоча б намагалися фотографувати з претензією не тільки на рівень «мильниця на пляжі», то напевне неодноразово чули фразу: «Гей, а в тебе горизонт завалений!». Здавалося б, така проста річ — тримати фотоапарат рівно, але насправді зробити це не так-то легко. Тому початківцям і не тільки фотографам дуже знадобиться гаджет, який дозволить не завалювати горизонт — Camera Cube.

Не втомлююся повторювати на сторінках цього блогу, що все геніальне просто. Саме тому творці цього фото гаджета просто відпиляли від звичайного будівельного рівня все зайве і зробили кріплення, ідентичне кріплення спалаху до фотоапарату. Тепер-то горизонт на Ваших знімках точно не буде завалений, тому що гаджет дозволяє вирівняти фотоапарат по всім трьох осях. Розміри гаджети невеликі — всього лише кубічний дюйм.

Є, звичайно, невеликий сумнів, що користуватися цим гаджетом можна без триноги — незрозуміло, як фотограф буде одночасно дивитися в об’єктив і стежити за рівнями, але на практиці стане більш ясніше. Купити гаджет можна всього за 15$, а на солодке дивимося відео, яке безпосередньо пов’язане з відомим телескопом Габл.